Przystań do gry!

Właśnie powstał klub sportów indoorowych należącym do grupy Marina’Club. Jako pierwsi w Szczecinie wraz ze Squashem wprowadzamy do gry najszybszą z rakiet – Ricocheta. Posiadamy 6 topowej jakości kortów w systemie Saxon – Fiberesin. Tylko tu podłoga i ściany pochłania energię graczy równie bezpiecznie co piasek! Korty posiadają certyfikaty światowej Federacji Squasha i Międzynarodowej Federacji Ricocheta.

Prowadzimy wieczory klubowe, campy treningowe, ligi, turnieje, szkółkę dla dzieci oraz zajęcia z trenerem. Ofertę klubu dopełnia badminton, ping-pong, ścianka do wspinaczki, fitness i siłownia. Wszystko to w industrialnych wnętrzach stylowo zaadaptowanego hangaru lotniczego. Klubowicze korzystają z dużych i komfortowych szatni, specjalnej przestrzeni do rozgrzewki oraz strefy relaksu. Na miejscu dostępny jest sklep ze sprzętem sportowym, wypożyczalnia rakiet, bezpłatne WiFi, a także bar z pyszną kawą i lodówką zimnego Heinekena. Przy obiekcie znajduje się prywatny parking na 60 aut.

Naszą siłą jest świetna lokalizacja – w centrum natury, a jednak w sercu miasta! Marina Sport położona jest nad brzegiem Jeziora Dąbie, dokładnie w pół drogi między lewym a prawym brzegiem Szczecina. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się jej trzy siostrzane marki – przystań jachtowa Marina’Club, która uzupełnia ofertę wiosna/lato o sporty wodne, klimatyczna restauracja – Marina Restaurant, która doda aktywności smaku oraz Marina Hotele, gdzie na klubowiczów czeka 80 miejsc noclegowych i zaplecze konferencyjne. Zapraszamy!

odwiedź nową stronę!

Posiadamy 6 topowej jakości kortów w systemie Saxon – Fiberesin.