Restauracja

Restauracja Marina Restaurant jest idealnym miejscem do zorganizowania imprez okolicznościowych tj. wesel, bankietów, imprez okolicznościowych, spotkań firmowych i imprez plenerowych. Posiadamy dużą salę restauracyjną z możliwością zaaranżowania imprezy przy stołach okrągłych jak i biesiadnych. Na terenie Mariny w towarzystwie.

Przystań na wyjątkowe chwile!

Marina Restaurant jest miejscem kultowym. Położona w centrum wspaniałej natury, nad brzegiem jeziora, z widokiem na luksusową przystań jachtową, a jednak w sercu miasta. Marina Restaurant jest miejscem niepowtarzalnym. Na tarasie migocą latarenki, w oddali błyszczy wieża gotyckiego kościoła, a na olśniewających stołach czekają wyborne dania kuchni lokalnej i śródziemnomorskiej. Nastrojowo, towarzysko, relaksacyjnie. Wyjątkowe miejsce na wyjątkowe chwile!

Naszą mocną strona jest duża sala restauracyjna oraz elegancki namiot w plenerze. Gwarantujemy bogate menu i profesjonalną obsługę. Dbamy aby serwowane przez nas posiłki były smaczne i podane w elegancki sposób, mają sprzyjać rozmowie i zabawie. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wykwintnych stołów szwedzkich. Zatrudniamy najlepszych kucharzy, kelnerów i dekoratorów.  Wszystko po to, aby uczynić Wasze przyjęcie wydarzeniem niepowtarzalnym.

Restauracja